Stroje, przebrania, akcesoria

Kostiumy z bajek dla dzieci

Szukasz wyjątkowych strojów na imprezę dla Twojego dziecka? W naszej ofercie znajdziesz oryginalne kostiumy z bajek, a także przebrania ratownika medycznego, policjanta czy zwierzątka. Wybierz spośród bogatej oferty wysokiej jakości, kolorowych strojów i podaruj maluchowi niezapomniane wrażenia z zabawy. Spraw, by wyróżniło się w tłumie spośród powszechnie dostępnych w marketach przebrań. Polecamy również ogromny wybór akcesoriów w przystępnych cenach. Sprawdź całą ofertę!

Barwne stroje na niejeden bal

Elsa z Krainy Lodu, rycerz Jedi, a może żołnierz z jednostki SWAT? Niezależnie od tego, jacy bohaterowie są idolami Twojego dziecka – u nas znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, by stworzyć realistyczną, barwną kreację. Każdy strój charakteryzuje się wysoką jakością wykonania i wiernością oryginałowi, więc z pewnością nie raz zostanie wykorzystany przez małego eleganta. A jeśli nie potrzebujesz całego przebrania – wybierz stylowe gadżety, które urozmaicą nawet zwykły kostium.

Piękne stroje dla dziewczynek

Każda mała dziewczynka marzy o tym, by choć na chwilę zamienić się w księżniczkę z ulubionej bajki. W ofercie Forregio znajdziesz kostiumy z bajek dla dzieci, wśród których nie mogło zabraknąć przebrania Elsy, Pani Lato, czerwonego kwiatka czy tiulowej, brokatowej spódniczki. Mamy też stylowe maseczki, które wprowadzą do stroju element tajemniczości. Sprawdź też ofertę kostiumów na Halloween.

Ciekawe przebrania dla chłopców

Mali bohaterowie znajdą u nas bogaty wybór kostiumów policjanta, strażaka, Batmana, a nawet gwiezdnego wojownika. Oferujemy także wspaniałe maski filmowych bohaterów, pozwalające jednym ruchem ręki zamienić się w postać z ulubionej bajki. Ponadto polecamy całościowe przebrania kotka, pieska czy jeża, dzięki którym przedszkolak przeobrazi się za ukochane zwierzątko. Serdecznie zapraszamy skorzystania z oferty kostiumów z bajek dla dzieci.